Pridať nový komentár

PUMA LQD CELL Origin AR

Témy: 

PUMA uvádza na trh novú technologickú inováciu LQD CELL, vďaka ktorej by mal byť každý krok stabilný a pohodlný.
Technológia LQD CELL ponúka odpruženie  odvodené od pôvodného šesťhranu CELL z 90.rokov (napr. CELL Endura), použitím mäkšieho a  pružnejšieho materiálu.
LQD CELL je dostatočne všestranný na to, aby fungoval v rôznych dizajnoch topánok, škála produktov s LQD CELL bude zahŕňať  vychádzko-športovú, fitness, bežeckú či basketbalovú obuv.
Mimochodom, LQD CELL je snáď šiestou či siedmou inováciou, respektíve variantom, pôvodného CELL z druhej polovici 90.rokov.
Technológia PUMA LQD CELL sa prvý krát prezentuje v  teniskách LQD CELL Origin AR (Augmented Reality).  Mid-top silueta je pokrytá geometrickým vzorom vytvoreným z QR kódov, ktoré súvisia s daným produktom, iterácia je navrhnutá tak, aby doslova rozšírila realitu.
S aplikáciou PUMA LQD CELL, ktorá je k dispozícii na stiahnutie v App Store a Google Play Store, si užívatelia môžu naskenovať ľubovoľnú z topánok LQD CELL Origin, pre odomknutie rôznych filtrov a  špeciálnych efektov do fotografií alebo videí. V balení tenisiek LQD CELL Origin AR, ktoré je za 130 €, nájdete tiež power banku.

PUMA LQD CELL Origin AR
PUMA LQD CELL Origin AR
PUMA LQD CELL Origin AR

CAPTCHA
Ak si ľudská alebo mimozemská inteligencia, napíš zobrazené znaky.
Image CAPTCHA