Bezšnúrkové kopačky Adidas COPA SENSE

Kopačky COPA SENSE predstavujú významnú aktualizáciu série COPA.

COPA SENSE sú navrhnuté spôsobom zvnútra dovonka na podklade anatomických poznatkov o nohách, obsahuje inovácie: SENSEPODS, TOUCHPODS a SOFTSTUDS, ktoré dodávajú lepší pocit pri nosení a optimálny dotyk s loptou.
Detailne umiestnené SENSEPODS sú zamerané na minimalizáciu a elimináciu negatívneho priestoru nachádzajúceho sa okolo členka a achilovky. Penové prvky sú anatomicky umiestnené vo vnútri päty a vyplňujú daný priestor pre vytvorenie plynulého spojenia kopačky s nohou.
Druhou novinkou v rámci nového modelu COPA SENSE sú TOUCHPODS umiestnené na strednej a bočnej strane zvršku. Sú navrhnuté tak, aby absorbovali energiu nárazu lopty na miestach topánky, kde sa najčastejšie vyskytuje spojenie s loptou.
COPA SENSE taktiež uvádza SOFTSTUDY. Dva stredové hroty - z vnútornej strany sú injektované mäkším materiálom, ktoré sa pri náraze lopty ohnú.
Elastický zvršok je vyrobený z materiálu FUSIONSKIN formujúceho sa do tvaru chodidla. FUSIONSKIN je vyrobený z materiálu, ktorý plynulo spája kenguriu kožu a PRIMEKNIT, tiež znižuje mieru absorpcie vody a zlepšuje flexibilitu.
Cena top modelu COPA SENSE+ bola stanovená na 280 €.

Adidas COPA SENSE
Adidas COPA SENSE
Adidas COPA SENSE
Adidas COPA SENSE