Internetový obchod SPARTOO

E-shop SPARTOO je globálne pôsobiaci obchod s dámskym, pánskym a detským oblečením, obuvou a rôznymi doplnkami.

Obchod bol založený v roku 2006 vo francúzskom Grenobli, jeho názov je inšpirovaný koženými remienkovými sandálmi a antickou Sparta. V súčasnosti disponuje skladovými priestormi o rozlohe 30 000 metrov štvorcových a doručuje tovar do viac ako tridsiatich krajín.
Na slovenskej stránke SPARTOO.sk, ktorá bola spustená v roku 2016 a českom ekvivalente SPARTOO.cz nájdete tisícky rôznych druhov oblečenia a obuvi pre mužov, ženy i deti od stoviek značiek, s okamžite dostupnými 50 000 modelmi topánok. Zastúpené sú nielen „bežné“ značky ako Dr. Martens, Rieker, Converse, Crocs, Nike, Puma, Supra, Vans a mnohé iné, ale v menšej miere tiež výrobcovia luxusného tovaru: Armani, Versace, Marc Jacobs či Alexander McQueen.

Doprava
Cena poštovného a balného je zadarmo. Dopravu zabezpečuje prepravná spoločnosť UPS s doručením do siedmich pracovných dní. Objednávka s rýchlejším doručením (cca 4 pracovné dni) UPS EXPRESS vás vyjde na 17 eur.

Platobné metódy
Kreditné alebo debetné karty Maestro, MasterCard a Visa. Bankový prevod. Systém PayPal. Dobierka s manipulačným poplatkom 5 eur.

Ostatné
Aplikácia pre iOS a Android. (sk)
Aplikácia pre iOS a Android. (cz)
Služba Premium. (cz)