Instagram    Facebook    YouTube

Internetový obchod Zoot

Zoot.cz je český internetový obchod s oblečením a obuvou pôsobiaci prostredníctvom domény zoot.sk aj na slovenskom trhu.

I keď sa Zoot sa nemôže chváliť  dlhoročnou existenciou, vo svete módy s obratom 1,8 miliardy českých korún (2014) patrí k najväčším v ČR a naďalej pokračuje v expanzii.
V obchode nájdete  klasickú škálu streetwear  módy pre každý ročník narodenia a rôzne pohlavia: spodné prádlo - bielizeň (to nie je práve  "streetwear"), hrubé zimné kabáty a samozrejme topánky. Nezvyčajne tiež oblečenie nadrozmerných veľkostí pre plnoštíhle ako i tehotné dámy, a spoločenské šaty rôzneho štýlu, strihu a rôznorodých farebných vzorov. Dodávatelia napĺňajú sklad-y obchodu tovarom pochádzajúcim od viac ako stovky výrobcov. Sortiment sa tiež nezaobíde bez kabeliek, peňaženiek, hodiniek, rozmanitej bižutérie ako i rôznych bytových doplnkov .
Tovar  je zastúpený v rôznom cenovom rozpätí, od najlacnejších značiek po najdrahšie, produkty sú neskôr, pri menšom počte kusov a v nie vo všetkých veľkostiach, začlenené do výpredaja.
Množstvom tovaru a reálnymi skladovými zásobami nemá obchod  v priestore Česka a Slovenska konkurenciu. Zoot-u sa nemôžu rovnať internetové obchody zháňajúce tovar pre zákazníka od neurčitého distribútora zvyčajne až po prijatí objednávky alebo čo je horšie, z iných on-line obchodov, najčastejšie zahraničných, ako sú GAB, ASOS, MandM Direct alebo zo známeho Sports Direct.

Doprava
Cena prepravy objednávky na Slovensko je 3 €, s doručením do štyroch dní, od 50 € zadarmo. Doručenie na  „Výdajňu radosti“ od pondelka do piatku, kde si tovar môžu zároveň vyskúšať a prípadne ho odmietnuť vás vyjde na 1,5 €, na Zasielkovnu od 0,8 €. Na vrátenie tovaru bez udania dôvodu máte 60 dní.
 

Platobné metódy
Platobné a kreditné karty: Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro. Platobný systém PayPal. Bankový prevod a samozrejme stále najobľúbenejšia dobierka.
Aktualizované 2020