Jimmy Choo, letná kolekcia sandál 2016

Sandále sezóny jar/leto 2016 malajzijského návrhára Jimmy Choo žijúceho tohto času v hlavnej metropole Spojeného kráľovstva, v Londýne.
Kolekcia luxusných sandál zahŕňa rôzne štýly, výber materiálov a farieb, ako napríklad model "Dora" s inovatívnou mramorovou potlačou na podpätku dodáva čiernemu semišovému remienku so zlatistou prackou šmrnc elegancie. Rovnako sa predstavujú sandále "Kayden", i keď jednoduchého strihu, ozvláštnené reliéfnou štruktúrou pätného výrezu a podpätku, simulujúcou hadiu kožu, a skombinované s denimovou textíliou.
"Taytum" pre zmenu prinášajú prepletanú textilnú  štruktúru modrastých odtieňov spájajúcu satén a semiš a ako u takmer všetkých modelov, hladkú koženú stielku a rovnako koženú podrážku (okrem tradične gumeného opätku).
Inou cestou sa vydali sandáliky "Vernie" postavené na náhražke dreveného podpätku polkruhového tvaru, so šnúrkami prechádzajúcimi očkami na priehlavku a šnurované na členku.
Pre zmenu klasickým dojmom pôsobia sandále "Pela" na klinovom podpätku obloženom korkom a s tradičnou T-remienkovou štruktúrou vrchnej časti.
Kompletnú kolekciu si môžete pozrieť na stránkach Jimmy Choo.

Dora Dora


KaydenPela
Taytum
Vernie