Pánska vychádzková obuv na jeseň 2012 – septembrový výber

Malý a azda aj cenovo zaujímavý výber pánskej obuvi vyššieho, prípadne stredného strihu vhodnej na jesenné (podaktoré i na zimné) obdobie.

Topánky sa nachádzajú v ponuke nemeckého Javari, uvedené ceny sú konečné, t.j. vrátane poštovného, ktoré je zdarma. Doručenie tovaru na Slovensko prebehne štandardne do 5-7 dní.
Zúčastnené značky: Adidas, Björn Borg, Fly London, Helly Hansen, Magnum, Nora Till, Red Adair, Yellow Cab

Adidas Originals ADI NAVVY BOOT – 58 €
Vychádzkové mid-top topánky outdoorového štýlu. Zvršok – koža, farba: Black.

 

Adidas Originals Uptown TD – 48 €
Kožené topánky (nubuk) na relatívne robustnej gumenej podrážke, ktorá ma aplikovaný systém Torsion používaný v určitých modeloch športovo-bežeckých topánok, odpruženia päty Soft Cell. Obuv je v dispozícii v troch farebných vyhotoveniach: Black, Brown a Wheat. 

 

Björn Borg BORIS – 40 €
Vysoké tenisky sú realizované v troch farebných prevedeniach: Black, Brown a Navy. Zvršok je zhotovený z textilu a kože, charakterom sú skôr vhodné pre mladšie ročníky.

 

Björn Borg WALLY MID – 40 €
Mid-top tenisky zhotovené z brúsenej a hladkej kože, farba sivá a čierna.

 

Fly London FUZZY – 34 €
Vychádzkové tenisky v štýle desert topánok, ktorých telo je posadené na gumenej podrážke (výška 2 cm). Materiál zvršku: semiš. Farby: Grey a Navy.

 

Helly Hansen Troy – 37 €
Zvršok vychádzkových tenisiek je zhotovený z nubuku a bavlnenej (heavy cotton) textílie. Skelet je položený na prešitej vulkanizovanej medzipodrážke.

 

Magnum Regular – 48 €
Vysoké topánky (respektíve šnurovacie nízke čižmy) sú skôr pracovnou než bežnou vychádzkovou jesennou obuvou. Vrchná časť je vyrobená z kože a nylonovej textílie. Výška podpätku 4,5 cm, platforma 2,5 cm.

 

Mustang čižmy – 57 €
Pánske nízke “kovbojské“ čižmy zhotovené zo syntetickej kože, zips z vnútornej bočnej strany.

 

Nora Till Duckboot 52 €
Duckboot čižmy (gumová spodná časť) s trekovým  háčikovým šnurovaním. Obuv je zhotovená zo syntetiky, kože a textilu. Čižmy sú zateplené syntetickou kožušinou, čím sa stávajú vhodnou vychádzkovo-outdoorovou obuv vhodnou do zimných snehových podmienok.

 

Red Adair Randy – 56
Pánske nízke čižmy. Materiál zvršku: koža. Bez podšívky. Výška podpätku 4,5 cm. Farebné prevedenia: Brown a Grey.

 

 

Yellow Cab Phase Y6014 – 56 €
Členkové (kotníkové) pánske čižmy na zips zhotovené z kože z prešívaných dielov, dizajn zaujme špicou realizovanou prepletanými koženými prúžkami.