Falzifikáty

Články

Svetu napodobenín obuvi a nielen obuvi nevládnu len falzifikáty, ktoré sú po stránke funkčnosti a kvality spracovania na nerozoznanie od originálu.

Články

S blížiacimi vianočnými sviatkami stúpajú predaje najrozličnejšieho spotrebného tovaru, kde spravidla v centre toho najväčšieho záujmu sú najlacnejšie a vôbec nie podozrivé ponuky.

Obchody

AliExpress  - internetový obchod združujúci tisíce čínskych predajcov, prípadne výrobcov predávajúcich tovar rozmanitého druhu do celého sveta, minimálne v rámci Slovenska a Česka sa jedná o najnavštevovanejšie čínske nákupné stredisko.

Články

Obrazový prehľad falzifikátov dámskych čižiem Adidas, s ktorými môžete mať tú česť stretnúť na slovenských inzertných weboch.

Články

Jesenný výber nepodarených kópii súčasných tenisiek  a dokonca i tých, ktoré sa objavia v blízkej budúcnosti.

Články

O súčasných, a ak nie úplne horúcich, tak aspoň „teplých“ nových falzifikátoch  teniskovej scény začínajúceho roka 2014. Happy New Fakes 2014!

Články

V tohtoročnom prvom a určite nie poslednom  prehľade v krátkosti zablúdime do slovenských končín internetových inzertných predajcov falzifikátov známych športových značiek.

Stránky