Adidas Ultraboost x Game Of Thrones

Ešte pred uvedením záverečnej série jedného z najsledovanejších TV seriálov súčasnosti: Hry o tróny, pripravil Adidas špeciálne prevedenia úspešných tenisiek Ultraboost inšpirovaných týmto televíznym fenoménom.

Jednotlivé licencované prevedenia materiálovo a farebne prezentujú hybné celky fantazijnej série. Rod Lannisterovcov je zastúpený Primeknit zvrškom kombinujúcim šarlátovú červenú so zlatou a čiernou, domom Targaryen sú inšpirované strieborno-biele a súčasne tiež gradientové čierno-červené prevedenia. Ľadovo modré sfarbenie ladí s družným kolektívom Bielych chodcov. Klanu Starkovcov prislúcha tmavosivá s čiernou, a napokon družinu strážcov Nočnej hliadky reprezentuje, ako inak, čierny zvršok so stopovým množstvom bielej, spojený so snehovobielou špičkou.
Na päte každého prevedenia sa nachádza textilný štítok s prislúchajúcim nápisom: HEAR ME ROAR (Lannister), FIRE AND BLOOD (Targaryen), WINTER IS HERE (White Walkers), WINTER IS COMING (Stark) a  NIGHT'S WATCH (Night's Watch).
Zahájenie predaja tenisiek je naplánované na 22. marca, všetky verzie sú k dispozícií za jednotnú a nadštandardnú cenu 180 €.

ULTRABOOST LANNISTER ULTRABOOST NIGHT'S WATCH
ULTRABOOST STARK ULTRABOOST TARGARYEN
ULTRABOOST TARGARYEN ULTRABOOST WHITE WALKER

Adidas