Seriály

Články

Etonic, takmer mŕtvy výrobca športovej obuvi žal najväčšie úspechy od obdobia sedemdesiatych do začiatku deväťdesiatych rokov.

Články

Teória veľkého tresku - The Big Bang Theory, v súčasnosti celosvetovo najúspešnejší komediálny televízny seriál v druhej polovici roka 2016 vkročil do svojej možno poslednej–desiatej sezóny, v súlade so zameraním topobuv.sk sa pozrieme v akej obuvi hlavné postavy v tomto americkom sitcome vystupujú.

Spira Stinger XLT
Články

Spira (Spira Footwear Inc) je americký výrobca bežeckej, respektíve športovo-vychádzkovej obuvi.

Články

Čas letí rýchlejšie než svetlo (žeby?) a fanúšikovia sci-fi filmov s dobrou pamäťou si spomenú, že práve v tento deň uplynulo pätnásť rokov od uvedenia celovečerného filmu Matrix (31.marca 1999). Snímka sa v slovenských a českých kinách objavila až 5. augusta 1999.

Články

V televíznych seriáloch a vo filmoch sa nezriedka stretávame so skrytou, ale či si budeme nahovárať, v drvivej väčšine so zámernou, otvorenou reklamou rôznych produktov. V tomto smere nebol výnimkou ani televízny seriál z nemocničného prostredia, Dr. House (House M.D.) z produkcie americkej stanice FOX, vysielaný v rokoch 2004–2012.

Články

Ďalší diel zo seriálu o menej známych výrobcoch bežeckej obuv, v ktorom sa zoznámime so spoločnosťou Avia.

Články

Posledný diel seriálu o teniskách Air Jordan, vlajkovej lode značky Jordan, ktorá generuje nemalý zisk do spoločnej pokladnice spoločnosti Nike. Finálna časť pokračuje rokom 2005.

Stránky