Instagram    Facebook    YouTube

Rôzne

S príchodom jari, okrem výmeny šatníka, nastáva čas na zmenu zimnej obuvi za ľahšie a praktickejšie obutie, často v podobe rôznych tenisiek.

Taiwanská spoločnosť Cooler Master, známa predovšetkým výrobou počítačových skríň a chladičov,rozširuje kategóriu počítačových zostáv, ktorých skriňa je realizovaná v tvare tenisiek.

Cooler Master Sneaker X Bounce

V rokoch 2021/22 vytvorila Puma päťsto párov experimentálnych tenisiek RE:SUEDE zhotovených z biologicky odbúrateľného materiálu, v týchto dňoch sa podelila s výsledkom pokusu.

RE:SUEDE

Výrobca športovej obuvi a doplnkov New Balance so sídlom v Bostone plánuje otvoriť nový výrobný závod v Londonderry, v štáte New Hampshire.

New Balance Londonderry

Spoločnosť PUMA a Formula 1 podpísali dohodu, vďaka ktorej sa PUMA stane oficiálnym dodávateľom pretekov Formuly 1 a udeľuje značke právo vyrábať oblečenie, obuv a doplnky značky F1.

Spoločnosť Adidas zahájila predaj zostávajúceho inventára produktov YEEZY.

YEEZY výpredaj tenisiek

Tenisky Nike Air Ships podpísané M. Jordanom boli obuté v piatom zápase v jeho nováčikovskej sezóne NBA v roku 1984. V tom istom roku, Nike a Jordan vytvorili charakteristický rad basketbalovej obuvi a športového oblečenia.

Nike Air Ships podpísané M. Jordanom

V rámci nového inovačného centra "LeBron James" sa spoločnosť Nike výskumom, vývojom a testovaním produktov snaží do nasledujúcich desaťročiach udávať tón, ktoré môžu amatérskym či profesionálnym športovcom dopomôcť k lepším výkonom.

Stránky