YouTube  Facebook  Instagram   

ADIZERO PRIME X 2 STRUNG. Najdrahšie bežecké topánky od Adidas?

Model je navrhnutý bez reštrikcií vyplývajúcich z predpisov – obmedzujúce topánky na maximálnu výšku 40 mm a jednu karbónovú platňu.

ADIZERO PRIME X 2 sa môže „pochváliť“ výškou podrážkovej konštrukcie 50 mm a systémom dvojitých platničiek naplnených uhlíkom. Prepracovaná medzipodrážka tiež obsahuje tri vrstvy peny LIGHTSTRIKE PRO – to je viac ako v akejkoľvek inej bežeckej obuvi Adidas.
ADIZERO PRIME X 2
(rovnako ako predchodcovia ADIZERO PRIME X a ADIZERO PRIME X STRUNG) nie sú povolené na pretekoch medzinárodnej atletickej federácie - IAAF a nemali by byť všeobecne akceptovateľné na akýchkoľvek bežeckých súťažiach.
Zvršok STRUNG je vyrobený s viacnásobným vrstveným v oblastiach strednej časti chodidla a päty s cielenou flexibilitou v kľúčových zónach v prednej časti chodidla.
Tri vrstvy
odpruženia LIGHTSTRIKE PRO tvoria spolu s podošvou Continental a uhlíkovými reakčným platňami hrúbku 50 mm. Jadro LIGHTSTRIKE PRO je orámované dvoma karbónovými doskami. Spoločne sú navrhnuté tak, aby vytvorili platformu pre väčšiu odozvu počas behu.
Nov
é maratónky ADIZERO PRIME X 2 STRUNG budu stáť 300 € a bude ich možné zakúpiť od 15. septembra 2023.

ADIZERO PRIME X 2 STRUNG
ADIZERO PRIME X 2 STRUNG