ASICS GEL-NIMBUS 26: Komfort na dlhé trate

ASICS oznámil uvedenie GEL-NIMBUS 26 – dvadsiate šieste vydanie vlajkovej lode v triede vysoko odpružených bežeckých topánok, ideálnych na dlhé behy.

Najvýznamnejšou aktualizáciou, oproti predchodcovi GEL-NIMBUS 25, je pridanie novej technológie HYBRID ASICSGRIP. Kombinácia technológie ASICS GRIP a gumy podošvy AHAR PLUS poskytuje lepšiu trakciu, mäkkosť a pokročilú odolnosť, čo umožňuje bežcom sa cítiť istejšie pri behu na mokrom a klzkom povrchu.
Rozsah aktualizácií tiež zahŕňa vylepšený strih v strednej časti chodidla vďaka upravenému zvršku z úpletu a konštrukcia očiek, ktoré pomáhajú vytvárať mäkšie, ale podpornejšie držanie v strednej časti chodidla. Zvršok je vyrobený z ľahkého, priedušného úpletového materiálu, ktorý znižuje potrebu dodatočných prekrytí.
Medzi ďalšie kľúčové vlastnosti patrí technológia ASICS PureGEL pre zadnú časť chodidla, materiál, ktorý je ľahší o 65 % mäkší ako konvenčná technológia GEL a poskytuje jemnejšiu absorpciu nárazov. Rovnako ako predchodca, aj táto obuv ťaží z odpruženia FF BLAST PLUS ECO, ľahkej a energickej peny.
GEL-NIMBUS 26 budú v predaji od 15. januára 2024 za 200 EUR.

ASICS GEL-NIMBUS 26
ASICS GEL-NIMBUS 26
ASICS GEL-NIMBUS 26
ASICS GEL-NIMBUS 26