Biele tenisky do bielej zimy 2016/17

Témy: 

Zima, Vianoce a Nový rok sú v našich zemepisných šírkach odjakživa spojené so štípajúcim mrazom a snehovou pokrývkou, čo je v posledných dvoch desaťročiach, hlavne v nižšie položených oblastiach skôr výnimkou než pravidlom.
Porekadlo „Vrana k vrane sadá ...“, a atmosféra zimného obdobia istým prazvláštnym spôsobom viedlo autora tohto miničlánku spojiť do súvislosti sneh s bielymi prevedeniami známych voľnočasových tenisiek, ktoré nám výrobcovia predstavili už v takmer uplynulom kalendárnom roku 2016.  Väčšina uvedených tenisiek je vyslovene nevhodná na dlhodobé nosenie v chladnejšom počasí, a tobôž nie na brodenie sa snehovými závejmi.
Podmienku zaradenia produktov do prehľadu je výhradne biele farebné prevedenie zvršku a medzipodrážky, neskombinované s akoukoľvek inou farbou - čo i len v podobe mikroskopickej bodky (snáď okrem loga), jedinou výnimkou je podrážka, ktorá môže nadobúdať odlišnú farbu.
Zoznam modelov: Adidas Gazelle, Adidas Superstar 80s, Adidas ZX Flux, Asics Gel Lyte III, New Balance MRL999AH, Nike Air Force 1 High '07, Nike Air Huarache, Nike Air Jordan 1 Mid, Nike Air Max 90, Nike Air Presto, Nike Classic Cortez, Puma Blaze of Glory, Puma Disc Blaze, Reebok Classic Leather, Reebok Furylite, Vans Vault OG Old Skool, Vans Vault OG SK8-Hi LX.

Adidas Gazelle Adidas Superstar 80s
Adidas ZX Flux Asics Gel Lyte III
New Balance MRL999AH Nike Air Force 1 High '07
Nike Air Huarache Air Jordan 1 Mid
Nike Air Max 90 Nike Air Presto
Nike Classic Cortez Puma Blaze of Glory
Puma Disc Blaze Reebok Classic Leather
Reebok Furylite Vans Vault OG Old Skool
Vans Vault OG SK8-Hi LX

Foto: END.