Instagram    Facebook    YouTube

E-shop BIBLOO

Český internetový obchod s módou BIBLOO - bibloo.cz sa objavil na celosvetovej sieti v roku 2015.
Onedlho po tomto čine vznikla slovenská verzia e-shopu - bibloo.sk  a neskôr v ďalších lokálnych jazykových mutáciách vstúpil obchod na maďarský, rumunský, poľský, slovinský a bulharský trh . Momentálne v anglickej verzii - biblo.com doručuje tovar do viacerých európskych štátov.
Skladba tovaru, oblečenia a obuvi je predovšetkým orientovaná na „prémiové high street fashion“ značky ako sú Tommy Hilfiger, Armani Jeans, Gant, Diesel, Helly Hansen, Hugo Boss, Levi's, Lacoste, UGG Australia, ale v ponuke nájdeme aj tradičných výrobcov, napríklad Adidas (momentálne od Nike ani mäkké, veľké a tlačené "F"). Produkty pánskej i dámskej módy sú všeobecne zamerané na širokú vekovú skupinu od 18do 50 rokov.
Bibloo.cz spolu so Zoot.cz patrí najväčší trhový podiel na českej internetovej scéne s módou. Jedinou kamennou výstavnou skriňou BIBLOO je predajňa v pražskom obchodnom dome Kotva.

Doprava
4,3 € (+2,5 € dobierka). Pri vyzdvihnutí objednávky na výdajných miestach Zasieľkovňa.sk platíte 3,5 (+2,5 € za dobierku).
 

Platobné metódy
Platobné karty Maestro, MasterCard a Visa. Bankový prevod. Dobierka s manipulačným poplatkom 1 €.