Internetový obchod s ponožkami Sock Shop

Topánky kráčajú od istého obdobia histórie ľudstva ruka v ruke (alebo noha v nohe?) s ponožkami a to je jeden z  hlavných dôvodov na oboznámenie sa s jedným z najznámejších obchodov špecializujúcim sa predaj tohto tovaru.
SockShop.co.uk je najväčší obchod s ponožkami a pančuchami vo Veľkej Británii a dozaista i v celom európskom obchodnom priestore. V e-shope nájdete tisíce párov ponožiek od výmyslu sveta - od viac ako osemdesiatich výrobcov (Pringle, Heat Holders, Falke, Nike, Burlington, Totes, Pantherella, ELLE, Pretty Polly), počnúc portfóliom na slávnostné príležitosti k oblekom, športovými ponožkami, s výrobkami s motívmi animovaných seriálov - komixov či postavičiek z detských kníh, končiac ponožkami do postele. V obchode nájdete tiež pančuchový tovar a spodné prádlo.
Obchod SockShop bol založený v roku 1983, v súčasnosti je vlastnený výrobcom pančúch a textilu Ruia Group.

Dodacia doba SR a ČR: Do desiatich dní.

Platobné metódy: Platobné a kreditné karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro. Platobné systémy PayPal a Pay with Amazon.

Cena prepravy: Obchod doručuje tovar do viac ako sto štátov, medzi ktoré patrí Slovensko i Česká republika, s cenou £3.95 (približne 4,95 €) za objednávku.