Internetový obchod Wiggle

Internetový obchod Wiggle (Wiggle Online Cycle Shop) je známy predovšetkým aktívnym vyznávačom všetkých druhov cyklistiky. V najväčšom britskom e-shope s cyklistickým tovarom nájdeme prvom rade výbavu krútiacu sa okolo dvojkolesových tátošov poháňaných ľudskou silou: oblečenie, topánky, komponenty-náhradne diely a podobne.

Jednoducho, predstavovať obchod Wiggle cyklistickej komunite je asi rovnako zbytočné ako zlepiť roztrhnutú reťaz sekundovým lepidlom.
V skladových zásob obchodu sa nachádza i výzbroj určená triatlonistom či plavcom a v neposlednom rade, to čo nás najviac zaujíma: športová bežecká obuv.
Okrem topánok najrozšírenejších značiek ako Adidas a Nike, natrafíte v sekcii  “Run“ a “Triathlon“ na menej populárnych výrobcov (na Slovensku) ako sú Mizuno, Saucony, Under Armour, Vivobarefoot či Zoot.
Jazykové rozhranie obchodu  disponuje desiatimi jazykmi, platbu je možné prevádzať v pätnástich menách a tovar je doručovaný do viac ako 80. krajín.

Dodacia doba: Dodacia doba sa zväčša pohybuje v rozhraní  5-7 pracovných dní, pri štandardnom doručení prostredníctvom Slovenskej pošty.

Platobné metódy: Platobné karty Visa, Mastercard (Maestro), PayPal.

Poštovné a balné:  Pri štandardnej zásielke začína poštovné na úrovni £7.99  Cena poštovného závisí od hmotnosti objednaného tovaru (na základe obchodných podmienok obchodu), avšak od hranice tovaru v hodnote £30.00 vyskočí na predražených £21.99, kedy namiesto doručenia Slovenskou poštou, je možné využiť aj služby kuriérskej prepravnej spoločnosti (DPD, GLS) za £20. Od hranice nákupu v hodnote £100 je poštovné zdarma (doručuje SP), netýka sa nadrozmerných balíkov (rám bicykla), z tohto dôvodu je najvýhodnejšie realizovať nákup za prinajmenšom uvedených £100. Poplatok sa  prioritné odoslanie - £3.99

Pomôcky: jazykový prekladač Google Translate, kurzy pri platbe kartou Visa (Europe) a MasterCard.
Ak sa zaregistrujete na odoberanie noviniek, obdržíte jednorazový zľavový kupón v hodnote £5. Obchod čas od času poskytuje 20 % zľavu, kód býva zvyčajne uvedený na hlavnej stránke.