Klasické tenisky Air Jordan uvedené v druhej polovici roka 2021

Tohtoročnej (2021) jesenno-zimnej kolekcii retro modelov Jordan budú kralovať  Air Jordan XI Low v pôvodnej červenej a čiernej farebnej variácií známej z roku 1996. Rovnako štyri exkluzívne dámske štýly zahŕňajú prepracované farebné palety v nových, energických interpretáciách klasických modelov.

 

Air Jordan XI Low IE
Čierne a červené Air Jordan XI Low IE sa vracajú  prepracované podľa špecifikácií z roku 1995. Model je vybavený zvrškom z pravej kože a sieťoviny, a odkrytou doštičkou z uhlíkových vlákien kontrastujúcu s gumovou podrážkou.

 

Dámske Air Jordan I Hi OG
Štýl je inšpirovaný upokojujúcimi farbami lístkov šalvie a vyznačuje sa mäkkou kožou potiahnutou nubukovými vrstvami. Vzhľad dotvárajú dvojfarebné šnúrky.

Dámske Air Jordan IV
Charakter je inšpirovaný neutrálnymi odtieňmi make-upu. Prevedenie je zvýraznené béžovými mäkkými nubukovými vrstvami a leštenou kožou, ktorá má časom prirodzene starnúť.
Na jazyku nájdeme kovové, galvanizované logo Jumpman, ktorá evokuje zrkadlá použité v makeupových sadách.

Dámske Air Jordan VI
Prevedenie je inšpirované zlatými náušnicami, ktoré symbolizujú prepojené zlaté obruče pripevnené k časti šnurovania. Nosným materiálom modelu je biela nehladená useň, pololesklá podšívka a mliečne biela priesvitná gumová podrážka.

Dámske Air Jordan XIV Low
Tenisky predstavujú farebnú paletu inšpirovanú červeným rúžom. Materiály ako matný nubuk a čierna semišová koža poskytujú kozmetický podklad v kontraste s kovovo- strieborným doplnkami, nápis na stielke je modelovaný podľa ťahov rúžu.

Air Jordan I HI OG
Air Jordan I HI OG prichádza v troch farebných vyhotoveniach: zvrškom v kombinácií čiernej a peľovo žltej kože, viacfarebným   perforovaným „golierom“, ktorý umožňuje tenisky pretaviť do nízkej siluety a napokon s verziou kombinujúcou čiernu, oranžovú a bielu farbu. Všetky tri farebné prevedenia budú dostupné okrem pánskych aj v dámskych a detských veľkostiach.

Air Jordan III Retro
Tenisky využívajú klasickú farebnú schému – biela, modrá a čierna. Topánka je prekrytá novým reflexným materiálom na ikonickej „elephant“ potlači.

Air Jordan V Retro
Air Jordan V aplikuje zmes materiálov z pravej kože a exponovanej penovej výstuže. Golier, štvrtinový panel a spodná časť topánky sú vrstvené textilnou sieťovinou, zatiaľ čo jazyk si zachováva reflexnú povrchovú OG úpravu.

Air Jordan VI
V pokračovaní osláv 30. výročia modelu Air Jordan VI je nová iterácia modelu Retro inšpirovaná ikonickou farebnou farbou Air Jordan VII Bordeaux. Podľa pôvodných špecifikácií modelu Air Jordan VI tento model využíva originálny zvršok z nubuku s priesvitným jazykom.

Air Jordan XII Retro
Air Jordan XII prináša čerstvý vietor aplikovaním červenej metalízy do úplne bieleho zvršku a medzipodrážky. Topánka je vyrobená z pravej kože a doplnená  obložením s potlačou imitujúcou kožu plaza. Čierny variant je zrealizovaný z kombinácii kože a semišu.

Air Jordan XIII Retro
Retro kombinuje známu schému Obsidian s klasickými OG materiálmi a pôvodný kožený zvršok s  „hologramom“ mačacieho oka.

Air Jordan I HI OG
Air Jordan I HI OG
Air Jordan I HI OG
Air Jordan III Retro
Air Jordan V Retro
Air Jordan XI Low IE
Air Jordan XII Retro
Air Jordan XII Retro
Air Jordan XIII Retro
Dámske Air Jordan XIV
Dámske Air Jordan I Hi OG
Dámske Air Jordan IV
Dámske Air Jordan VI
Air Jordan VI