Kupujeme tenisky Adidas Porsche Design Sport sezóny jar/leto 2014

Spojenie dvoch tradičných značiek, výrobcu športového oblečenia a obuvi Adidas a dizajnérov z automobilky Porsche, prináša exkluzívnu sériu lifestylových tenisiek. V prehľade sa pozrieme na trhové zásoby modelov dostupné slovenským a českým zákazníkom, kde  stretneme  so staršími výtvormi, tako aj s aktuálnymi novinkami.

100-percentnú originalitu tenisiek Porsche Design Sport zaručí nákup v pravých a nefalšovaných e-shopoch Adidas: adidas.sk, pre ČR adidas.cz. Pri platbe vpadne vhod debetná (kreditná) karta, prípadne môžete použite platobný systém PayPal, dobierka je neexistujúcim pojmom. (Poznámka: Sklad sa nachádza v Nemecku.)

Bounce:S³ – neoficiálna vlajková loď Porsche Design Sport s originálnou technológiou tlmenia BOUNCE™ - v pohyblivej "čeľusťovej" konštrukcii proti vyvinutej sile (energii nárazu) pôsobí systém pružín, zariadenie je inšpirované zavesením kolies automobilov.
Bezšvíkový zvršok je realizovaný v dvoch konfiguráciách, koženej a textilnej. Textilná forma je po celej ploche posiata plastovými výstupkami, pripomínajúcimi reaktívne pancierovanie obrnených tátošov. Cena: 400-450 €.

Bounce:S³ Bounce:S³
Bounce:S³ Bounce:S³

Tubular Bounce – celokožené tenisky. Dizajn podrážky, vrátane dezénu je inšpirovaný automobilovými pneumatikami. Topánky sú odvetrávané nielen perforáciami vrchnej časti, ale tiež medzipodrážkovými otvormi. Cena: 300 €. Tubular Bounce Mesh – skelet je tvorený bezšvíkovou synteticko-textilnou konštrukciou. Cena: 250 €.

Tubular Bounce Tubular Bounce
Tubular Bounce Mesh

 

Easy Trainer Fitstrap – všestranné športové tenisky, opätovne zhotovené bezšvíkovou technológiou aplikovanou na textilnú  prievzdušnú sieťovinu. Obuv je odpružená súvislou gumovou vrstvou adiPrene. Cena: 200 €.

Easy Trainer Fitstrap Easy Trainer Fitstrap

 

Drive Athletic II Leather – predurčené ako profesionálna obuv automobilových pretekárov. Zhotovené sú z kože a priedušných textilných panelov a odľahčené karbónovým medzipodrážkovým výliskom. Cena: 250 €.

Drive Athletic II Leather Drive Athletic II Leather

Athletic II Mesh – takmer identická obuv s Drive Athletic II Leather, s jediným rozdielom: zvršok pozostáva z väčšieho podielu textilnej substancie. Cena: 220 €.

Athletic II Mesh Athletic II Mesh

 

ECRunning – bežecké tenisky zhotovené bezšvíkovou konštrukciu z priedušnej sieťoviny, s vnútorným penovým a perforovaným obložením. Spodnú časť zvršku prekrýva po celom obvode stabilizačno-ochranné gumové lemovanie. Cena: 230 €.

ECRunning

 

Breeze – tenisky určené do prostredia, v ktorom ich nositeľ prichádza do častého kontaktu s vodou, povedzme že sa môže jednať o jachtára pýšiaceho sa módnou obuvou. Zvršok je zhotovený z kože a perforovanej syntetiky, podrážková protišmyková konštrukcia je opatrená sériou drenážnych otvorov. Cena: 240 €.

Breeze

 

Pilot II –jedná sa opäť o módnu obuv určenú prednostne na stláčanie pedálov pri rýchlej dravej jazde šialených diaľničných pretekárov. Elegantná konštrukcia zvršku pozostáva do perleťova ladenej hladkej kože a bočných panelov s reliéfnym vzorom. Podrážková konštrukcia je vystužená  formovaným TPU výliskom. Cena: 290 €.

Pilot II Pilot II

 

Easy Trail  – ako napovedá názov, tenisky sú určené pre trailový beh ... ale na to ich využije zrejme málokto. Zhotovené sú z priedušnej sieťoviny a polyuretánovej mriežky. Cena: 250 €.

Easy Trail  Easy Trail

 

ELSw Formotion –  sú ďalším predstaviteľom šoférskej obuvi. Bezšvíkový zvršok je zhotovený zo syntetiky odvetrávanej malými kruhovými perforáciami. Cena: 290 €.

ELSw Formotion ELSw Formotion

 

Easy Summer Drive – tenisky sa dajú charakterizovať ako univerzálna športovo-vychádzková obuv a zároveň ako letné jazdecké topánky. Model je pomerne výdatne odpružený hmotou adiPrene. Zvršok pozostáva z mriežkovej koženej konštrukcie (respektíve kože perforovanej väčšími štvorcovými otvormi) prekrývajúcou sieťovinu. Cena: 220 €.

Easy Summer Drive Easy Summer Drive

 

Easy Run – bežecká obuv. Vrchná časť je vyrobená z polyuertánových výstuží (polyuerátnová mriežka tvorí taktiež konštrukciu šnurovania), spod ktorých "vykukuje" spodná textilná vrstva. Tenisky sú odpružené dvojzložkovou konfiguráciou adiPrene prevŕtanou deformačnými zónami. Cena: 250 €.

Easy Run Easy Run