YouTube  Facebook  Instagram   

Limitovaná edícia topánok Scuderia Ferrari SPEEDCAT PRO 75

PUMA oslavuje sedemdesiatpäť rokov od založenia a spolu so Scuderia Ferrari oslavujú danú príležitosť vydaním špeciálnej edície topánok Scuderia Ferrari SPEEDCAT PRO 75.

Limitovaná edícia topánok je spojením moderných materiálov, precízneho remeselného spracovania a ikonického dizajnu, vďaka ktorému sa PUMA stala známym symbolom vo svete motoristického športu.
PUMA SPEEDCAT 75 Scuderia Ferrari sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky pretekárskych profesionálov, zvršok a podšívku majú z ľahkej tkaniny a zvýšenú ochranu proti ohňu. Karbónová výstuha poskytuje základnú podporu päte a ponúka vodičom kontrolu nad pedálmi. Nízkoprofilová gumená podošva topánky zaručuje priľnavosť, zatiaľ čo klin EVA poskytuje správne množstvo pohodlia.
Každá topánka zobrazuje logo PUMA 75 na vonkajšom jazyku, ako aj motto PUMA „FOREVER.FASTER SINCE 1948“ a každý pár Scuderia Ferrari SPEEDCAT PRO 75 prichádza s jedinečným sériovým číslom v rozsahu od 1 do 75. S iba 75 vyrobenými pármi a s cenou 450 EUR sa stanú doplnkom zbierky každého pretekárskeho nadšenca.

PUMA SPEEDCAT 75 Scuderia Ferrari
PUMA SPEEDCAT 75 Scuderia Ferrari
PUMA SPEEDCAT 75 Scuderia Ferrari