On-line obchod bonprix

Bonprix je odevno-obchodná  spoločnosť, ktorá je súčasťou známeho koncernu OTTO Group so sídlom v Hamburgu.

  Obchod ponúka päť rôznych značiek a každý mesiac novú kolekciu v najnovších trendoch módy na rôzne príležitosti, predovšetkým dámskemu publiku, minoritne tiež produkty mužským zákazníkom a pre deti.
Bonprix (bonprixshop)  generuje jeden z najväčších obratov koncernu  a pôsobí vo viac ako tridsiatich krajinách, okrem iného v Nemecku, Francúzsku, Taliansku, Veľkej Británii, Holandsku, Belgicku, Švajčiarsku, Česku, na Slovensku i v Maďarsku, vlastné  výrobky sa dovážajú z celého sveta, väčšina sa vyrába v Poľsku.
OTTO, respektíve Bonprix, začínal  v stredoeurópskom regióne s predajom tovaru ešte pred internetovou érou v prvej polovici  90-tych rokov, nositeľom ponuky bol papierový katalóg, z ktorého tovar bolo a je možné objedať telefonicky, faxom alebo poštou. Táto zastaralá forma obchodu ako aj papierový katalóg pretrval do dnešných dní, neskôr pribudla možnosť e-mailovej komunikácie a v súčasnej dobe najefektívnejší a najpoužívanejší spôsob predaja – internetový obchod.
Aktuálny papierový katalóg  prostredníctvom ktorého si tovar objednáva už len malé percento ludí slúži viac-menej  ako propagačný pomocník, môžete si  ho bezplatne objednať na webovej stránke
http://www.bonprixshop.eu/servis/papierovy-katalog. Nie všetok tovar z katalógu sa nachádza v internetovej ponuke a naopak.

Doprava
Pri platbe na dobierku 3,99 €. Pri platbe kartou 2,99 €. Dodanie tovaru sa uskutoční do 7 pracovných dní, doručuje Slovenská pošta.

Platobné metódy
Kreditné alebo debetné karty MasterCard a Visa. Dobierka.