Nike prináša riešenia FlyEase do detskej obuvi

Témy: 

Nová kolekcia „Nike Dynamo Go and Play Pack“ je určená pre spontánne hranie, pričom využíva cieľ robiť z hry - behania, skákania či tancovania životný štýl pre deti.

Rad topánok a oblečenia FlyEase je tiež vyvinutý na základe poznatkov z komunity zdravotne postihnutých. „Uľahčite a zrýchlite obúvanie“ – to je to, čo Kevin Dodson, globálny viceprezident pre produkty detskej obuvi, počúva od stoviek testerov Nike, rodičov či opatrovateľov. Deti a rodičia chcú topánku, ktorá je ľahká, skvele sedí a má priľnavú podrážku, ktorá zvládne akýkoľvek druh pohybu. „Deti prechádzajú od jednej aktivity k druhej a vieme, že naše produkty musia obstáť v danom spektre činností,“ hovorí Dodson.
Skladacia päta FlyEase je navrhnutá pre deti s postihnutím alebo bez neho, aby nohy ľahko vkĺzli do topánky bez použitia rúk. Vlnité línie sú výrazné a slúžia skutočnému účelu: vytvárajú stabilitu a bezpečné uchytenie pri pohyboch zo strany na stranu. Spodná časť topánky je mäkká, pružná, a priľnavá,  má obalenú špičku, keď deti nevyhnutne ťahajú nohy, aby zabrzdili na kolobežke alebo bicykli.