Nike SuperRep Groove a Nike SuperRep Surge

V nadväznosti na Nike Air Zoom SuperRep, SuperRep Cycle a SuperRep Go nové modely pokračujú v rozširovaní rodiny Nike SuperRep, sú určené pre hodiny kardio tanca a tréningov založených na bežeckých pásoch, veslách a cvičeniach na podlahe.

Nike SuperRep Groove - exkluzívna dámska topánka špeciálne navrhnutá pre hodiny kardio tanca. SuperRep Groove sú dizajnované pre viacsmerovú činnosť, vybavené priľnavou podrážkou, ktorá pomáha zaistiť trakciu a plynulý bod otáčania. Odolné remene a prekrytia okolo päty a bokov topánky zaisťujú podporu stability chodidla.
Nike SuperRep Surge sú skonštruované tak, aby zvládli kardio tréningy od bežeckého pásu cez veslovací trenažér až po silové cvičenia.
Medzipodrážka Nike React obopína pätu a pomáha zaistiť uzamknutie, zatiaľ čo pridaná ultraľahká hmota ZoomX v prednej časti chodidla ponúka návrat energie pre ľahký beh na bežeckom páse. Podrážka Nike SuperRep Surge predstavuje trakčnú sieť - rozšírené flexibilné drážky pre stabilnejší postoj. Zvršok je vyrobený zo sieťoviny s haptickou potlačou pre odolnosť počas tréningu na stroji a pohodlným polstrovaním pre uzamknutie a podporu. Klip na podpätku uľahčuje prechod na veslovací trenažér a späť.

Tenisky sa dostanú do predaja v priebehu novembra 2020.

Nike SuperRep Groove
Nike SuperRep Groove
Nike SuperRep Surge
Nike SuperRep Surge