Novinky Jordan pre leto 2020

Letná kolekcia tenisiek Jordan tradične prináša retro kúsky, ktoré spájajú minulosť „Jumpmana“  so súčasným štýlom.

Nová línia ponúka pre každého niečo, vrátane dvoch vydaní Air Jordan V, ktoré  v r. 2020 oslavujú 30. výročie, retro prevedenia Air Jordan XIII „Flint“ a nové farebné verzie  Air Jordan XI Low.

AIR JORDAN V RETRO
Air Jordan V Retro sa vracia v pôvodnej schéme farieb „Fire Red“.  Najnovšie vydanie obsahuje ľadovo sfarbenú podrážku pričom zostáva verné detailom OG z roku 1990: reflexnému striebornému jazyku a červeným logám Jumpmana a Nike Air. Air Jordan V SE sa objaví tiež v kombinácii farieb Metallic a Grape.

AIR JORDAN I HI OG RETRO
V letnej ponuke sa nachádza alternatívna verzia fialovej schémy z roku 2018 , obmena je dodávaná s bielou špičkou a fialovými prednými blokmi na prednej časti. Dámska alternatíva disponuje batikovanou úpravou.

AIR JORDAN IV RETRO
Zvršok dámskej verzie z bielej štruktúrovanej  usne narába s  „cementovými fŕkancami“ spojenými  s červenou, zelenou a žltou farbou obsiahnutými na sieťovine, jazyku a vzduchovom odpružení.
Štvorica pánskych Air Jordan IV dostáva úplne nové biele nastavenie s drobnými metalickými časťami: Court Purple, University Red, Pine Green a Team Orange.

AIR JORDAN VII RETRO
Air Jordan VII využíva zmes žiarivých farieb na svetlošedom zvršku a zahŕňa tiež čísla 130014-100, ktoré odkazujú na kód štýlu pôvodného farebného prevedenia z roku 1991.

AIR JORDAN XI RETRO LOW
Aktualizovaná colorway kombinuje farbu Concord a čierno-červenú, v dámskej alternatíve čierno-červený náter nahradil modrý odtieň.

AIR JORDAN XIII RETRO
Podľa pôvodných špecifikácií z roku 1998 je klasika zvýraznená použitím pôvodnej reflexnej (modrej) sieťoviny vrchnej časti a originálnej bielo-sivej medzipodošvy.

AIR JORDAN I HI OG RETRO AIR JORDAN I HIO
AIR JORDAN IV RETRO AIR JORDAN IV RETRO
AIR JORDAN IV RETRO AIR JORDAN IV RETRO
AIR JORDAN IV RETRO AIR JORDAN V RETRO
AIR JORDAN V RETRO AIR JORDAN VII RETRO
AIR JORDAN XI RETRO LOW AIR JORDAN XI RETRO LOW
AIR JORDAN XIII RETRO