Crocs Chameleons

 

Na  prichádzajúce letné horúčavy nám spoločnosť Crocs  pripravila nový model sandálov  - Crocs Chamelons. Obuv je určená neskôr narodeným (EU veľkosti 19-35) a je vyrábaná v dvoch prevedeniach, v dizajne “ Shirley“ – dve farebné variácie a v klasickom “Clog“ – tri farebné variácie.

Názov detských sandálov “Chameleons - Chameleóni“ je tak trochu zavádzajúci. Sfarbenie obuvi sa nemení v rozsiahlejšom spektre farieb alebo len v  niekoľkých zafarbeniach, ale mení sa “iba“ sýtosť primárneho odtieňa. Zvršok obuvi má na priamych slnečných lúčoch základný - najsýtejší odtieň, bledšie sfarbenie (s mierne posunutým spektrom) pri zamračenej oblohe a v takmer úplnej tme má sklovito mliečnu farbu s jemným nádychom elementárneho odtieňa. Podrážkové lôžko tvorí štandardný materiál Croslite™.

Crocs Chameleons

Obuv je možné zakúpiť priamo od výrobcu, cena obidvoch modelov je 39,95€. Poštovné na Slovensko je 15€. Pri nákupe tovaru nad 70€ je poštovné zdarma, v akcii môže byť poštovné zdarma už od "mierne špekulatívnych“ 40€. Viac na stránkach výrobcu.