Porsche Design opustil Adidas a spojil sa s Pumou

Začiatkom roka spoločnosť Porsche Design vstúpením do zväzku so značkou Puma definitívne potvrdila rozchod s Adidas.
Puma v prvom marcovom dni roku 2019 uviedla spoločnú kolekciou oblečenia, obuvi a doplnkov navrhnutým štúdiom Porsche Design, vlastneným nemeckou automobilkou Porsche. A týmto krokom sa zrejme definitívne skončila éra legendárnej série tenisiek Adidas Porsche Design Sport Bounce S.
Spojením s Porsche sa chce Puma zamerať na mladších zákazníkov, ktorí sa pohybujú na hranici medzi bežným športovým oblečením a prémiovými značkami, a priniesť nové a samozrejme drahšie “high-end“ športové oblečenie.
Porsche Design predpokladá, že spoločnosť Puma priláka do jeho 150 predajní mladšie publikum, zatiaľ čo značka športového oblečenia očakáva prílev fanúšikov automobilovej značky, predovšetkým na veľkých trhoch ako sú Čína či Japonsko.
Puma navyše poskytne obuv a oblečenie pre celú divíziu Porsche Motorsport – od formuly E až po všetky továrenské GT.
V jarno-letnej kolekcii Porsche Design x PUMA maloobchodné ceny obuvi začínajú od 200 €, momentálne sa v obchode Puma stretnete so štvoricou modelov: Porsche Design Evo Catt II, Porsche Design Hybrid evoKNIT, Porsche Design Hybrid Runner a Porsche Design SpeedCat Lux.

Porsche Design Evo Catt II Porsche Design Evo Catt II
Porsche Design Hybrid evoKNIT (2) Porsche Design Hybrid evoKNIT (2)
Porsche Design Hybrid Runner Porsche Design SpeedCat Lux
Porsche Design SpeedCat Lux Minulosť: Adidas Porsche Design Sport Mens Bounce S2