Puma x Liberty „WildGarden“: Lúka plná kvetov

Športová značka PUMA a ikonický, módny a obchodný dom Liberty po prvýkrát nadväzujú partnerstvo, aby priniesli luxusný nádych streetwear kolekcii, ktorá sa vyznačuje hmatateľnou dámskou estetikou.

Debutová spolupráca medzi PUMA a LIBERTY odkazuje na dedičstvo oboch značiek vytvárajúc ucelený príbeh: kolekcia využíva slávne kvetinové potlače Liberty v téme divokej záhrady a prináša svieži vzhľad siluetám známych tenisiek značky PUMA.
Súbor je inšpirovaný myšlienkou, že sa na kvety obraciame nielen pri radostných udalostiach, ale čoraz viacaj v ťažkých časoch. Preberá tému „neustáleho rastu a prosperity“ - oslavuje ženy, ktoré sa napriek okolnostiam, podobne ako divá kvetina, neustále vyvíjajú.
Liberty, známa špecifickýmštýlom a v uplynulej dekáde tiež spoluprácou s Nike,ponúka široký sortiment potlače flóry pod názvom „Divoká záhrada“  obývanej exotickým vtáctvom, motýľmi, jeleňmi, králikmi, ružovými koňmi a dokonca aj pumou Liberty.
Kolekcia obsahuje široký sortiment módnej a športovej obuvi, oblečenia a doplnkov. Výber zahŕňa tenisky WildRider, Basket, CruiseRider, SuedeMayu a Forever XT, ktoré budú v predaji od 18. septembra 2021.