Red Wing Chukka topánky na jeseň a zimu 2016

Témy: 

Ak potrebujete na jeseň, prípadne zimu nové pánske topánky, môžete sa prikloniť ku klasickému mid-top strihu desert, respektíve k chukka topánkam americkej značky Red Wing Shoes.
Red Wing, začiatkom 20.storočia striktne výrobca pracovnej a armádnej obuvi, sa v modernej ére (od roku 2007) pretransformoval na producenta odolných vychádzkových topánok. Kožená obuv Red Wing Shoes s výrazným podielom manuálnej práce je doposiaľ vyrábaná v domovskej krajine.
Hoci značka ponúka viaceré modely chukka štýlu, v krátkosti si predstavíme topánky série Weekender Chukka, ktoré sú odľahčenou alternatívou voči tradičnej rámovej konštrukcii (Goodyear welt).
Red Wing 3321 Weekender Chukka sú zhotovené zo semišovej kože, kým zvršok Red Wing 3322 Weekender Chukka tvorí olejovaná koža. Oba modely bez textilnej podšívky, so stielkou Texon, sú postavené na pryžovej podrážke. Cena oboch topánok je približne 250 eur.
Ak si však chcete topánky Red Wing vyskúšať na vlastnej nohe, najbližšieho autorizovaného predajcu nájdete až v Prahe alebo vo Viedni.

Red Wing 3322
Red Wing 3322
Red Wing 3321
Red Wing 3321