Séria Merrell All Out pre trialový beh a ľahkú turistiku

Turistickí špecialisti z Merrell-u uvideli novú sériu outdoorovej obuvi " All Out" zahŕňajúcu trailové i trekingové modely.

Spoločnou vlastnosťou všetkých topánok línie "All Out" je nová medzipodrážková platforma UniFly. Novinka UniFly pozostáva z veľmi pružnej, anatomicky tvarovanej mäkkej gumy (Merrell nešpecifikuje druh materiálu, ale môžeme so stopercentnou istotou predpokladať, že je založený na tradičnej EVA), ktorou samozrejmou úlohou je absorbovanie nárazov. Na povrchu tejto ohybnej a ľahkej formy sa nachádzajú dve samostatné podložky vyrobené z tvrdšej gumy, umiestnené v prednej a zadnej časti - pod pätou, ich úlohou je poskytnúť lepší cit pre rovnováhu.

>

 

Modely
Merrell All Out Blaze/All Out Blaze Waterproof
Nízkoprofilová turistická obuv zhotovená z olejovanej kože a textilných súčastí. Strednú časť a pätný oblúk vystužuje syntetická TPU konštrukcia. Šnurovanie Merrell Omni-Fit. Priedušná podšívka M Select FRESH. Verzia " Waterproof" obsahuje nepremokavú a vlhkosť odvádzajúcu podšívku M Select DRY. Podrážka talianskeho výrobcu Vibram sa pýši 6 mm dezénom.

Merrell All Out BlazeMerrell All Out Blaze Waterproof

 

Merrell All Out Blaze Mid Waterproof
Vyššia mid-top obdoba All Out Blaze s vodonepriepustnou technológiou M Select DRY.

Merrell All Out Blaze Mid WaterproofMerrell All Out Blaze Mid Waterproof

 

Merrell All Out Fuse
Bežecká trailová obuv pozostáva z komponentov syntetickej kože a sieťoviny, je opatrená reflexnými prvkami. Špica (predná časť) je prešitá ochranným lemom. Priedušná podšívka M Select FRESH. Šnurovanie Merrell Omni-Fit. Podrážka M Select GRIP navrhnutá pre lepšiu trakciu. Obuv je možné prať v práčke (cyklus bez odstreďovania).

Merrell All Out FuseMerrell All Out Fuse
Merrell All Out Fuse

 

Merrell All Out Rush
Bežecká trailová obuv zhotovená bezšvíkovým postupom zo syntetiky a predovšetkým z priedušnej nylonovej textílie s reflexnými prvkami. Špica (predná časť) je prešitá ochranným lemom. Priedušná podšívka M Select FRESH. Šnurovanie Merrell Omni-Fit. Flexibilná podrážka M Select GRIP. Obuv je možné prať v práčke (cyklus bez odstreďovania).

Merrell All Out RushMerrell All Out Rush
Merrell All Out RushMerrell All Out Rush