YouTube  Facebook  Instagram   

Tenisky Adidas s Vianočnom tematikou pre rok 2022: Adidas Originals "Home Alone 2" Forum Low a "Grinch" Forum Low

V roku 2021 adidas Originals vzdal hold jednému z najobľúbenejších vianočných filmov – Sám doma. V decembri 2022 sa trojlístok vracia s pokračovaním – teniskami Forum Lo, tentoraz na počesť druhého dielu série "Home Alone 2".

Pokračovanie sa inšpirovalo ikonickou scénou, kde sa Kevin stretáva v Central Parku s „holubiou dámou“. Tónovaný sivý kožený zvršok je doplnený potlačou stielok, visačkami a štítkami Home Alone 2, a tromi pármi šnúrok.
V ďalšom špecifickom prevedení sa Adidas spojil s Dr. Seuss Enterprises a prináša antihrdinu Grincha, ktorý basketbalovej ikone dáva slávnostný vzhľad. Pútavé Forum Low, inšpirované samotným Grinchom, ponúkajú množstvo prémiových detailov vrátane semišového zvršku s dlhými vlasom v charakteristickej zelenej farbe, jazyka ilustrovaného ikonickými očami postavy a na šnúrkach zobrazujúcich jeho verného pomocníka Maxa, ako aj kopu ukradnutých darčekov.
Nízke tenisky "Home Alone 2" Forum Low budú uvedené na trh 5. decembra s cenovkou 120 € a zelená verzia "Grinch" už 1.decembra.

Adidas Originals Home Alone 2
Adidas Originals Home Alone 2
Adidas Grinch Forum Low