Instagram    Facebook    YouTube

Tenisky na zimu 2023/24 od skejterských značiek

Najširšiu ponuku zimných tenisiek od značiek známych predovšetým v skaterboardingovej komunite nájdeme v portofóliu Vans a DC Shoes.

V prehľade nie sú zastúpene všetky farebné prevedenia.

Vans ponúka komplexnú trojicu vodeodolných a termoizolačných systémov.
Balík MTE 1
Vodeodolný zvršok poskytuje ochranu proti striekajúcej vode, izolačná konštrukcia MTE Primaloft využíva tepelnoizolačný systém z mikrovlákna. Podošva s viacsmernými výstupkami s lamelovým dizajnom zvyšuje trakciu v mokrých podmienkach. Jednovrstvová stielka UltraCush z lisovanej EVA.
Balík MTE 2
Riadenie vlhkosti HydroGuard poskytuje vodotesný, priedušný a roztiahnuteľný systém.
Termoregulácia prostredníctvom Primaloft využíva tepelnoizolačný systém z mikrovlákna, ktorý napodobňuje vlastnosti páperia, udržuje nohy v teple bez zadržiavania vnútornej vlhkosti.
Podošva All-Trac MTE-2 ponúka gumovú zmes s flexibilnými výstupkami, ktoré sa ohýbajú pri zmenách terénu, čím vytvárajú väčšiu plochu a variabilnú prispôsobivosť.
Stielka s dvomi hustotami využíva stielku UltraCush z lisovanej EVA a vrchnú vrstvu OrthoLite pre väčšie pohodlie a zároveň podporuje suchšie a zdravšie prostredie vo vnútri topánky.
Balík MTE 3
Riadenie vlhkosti s priedušnou nepremokavou vnútornou mebránou GORE-TEX umožňuje únik vlhkosti a zároveň chráni pred snehom a dažďom
Izolačný 3M Thinsulate je tenký, ľahký - jemná väzba z mikrovlákna pomáha zachytávať vzduch a blokovať tepelné straty, čo umožňuje efektívne zadržiavanie tepla a zároveň umožňuje únik vnútornej vlhkosti.
MTE-3 All-Trac s použitím patentovanej gumovej zmesi All-Trac spoločnosti Vans s dynamickým dezénom pre väčšiu flexibilitu a kontakt so zemou v chladnejších teplotách.
Komfort a podporu zabezpečuje tvarovaná vložka z EVA UltraCush s vrchnou vrstvou OrthoLite.
Proti nárazu a stlačeniu je riešením tvarovaná špička z TPU. Okrem pridania malého priestoru v špičke ponúkajú dané modelované komponenty vyššiu úroveň ochrany proti oderu a celkovú ochranu.

Vans Colfax Boot MTE-1Vans Checkerboard Colfax Boot MTE-1
Vans Sk8-Hi BOA MTE-2Vans Sk8-Hi Del Pato MTE-2
Vans Sk8-Hi Dip MTE-2Vans Sk8-Hi DR MTE-2
Vans Sk8-Hi MTE-2Vans Standard Mid Snow MTE
Vans UltraRange EXO Hi Gore-Tex MTE-3Vans UltraRange EXO Hi MTE-1
Vans UltraRange EXO Hi MTE-2

Vans

Obuv od DC Shoes je zložená z rôznych druhov zvršku - od kože, kombinácie nubuku a balistického nylonu až po vodeodolný semiš. Vnútro je zaplené tradičnou syntetickou kožušinou.

DC Manteca 4 Hi WrDC Mason 2 Water Resistant
DC Mutiny DC Pure High-Top Winter
DC Versatile HI High-Top Water-Resistant WinterDC Woodland Boots Winter

DC Shoes

Na koniec ešte trojica zimných mid-top modelov od Etnies.

Etnies DUNBAR HTWEtnies JEFFERSON MTW
Etnies JONES MTW

Etnies