Tenisky PUMA All-Pro NITRO v spojení s filmom Gremlins

PUMA Gremlins kolekcia predstavuje štýl 80. rokov. Exkluzívna spolupráca s Warner Bros prináša spojenie módy a filmu, v ktorej sa objavujú Gizmo a nepriateľský Gremlin, zvaný Prúžok.

Film Gremlins: Billy dostane od otca na Vianoce do daru zvláštne zvieratko - Mogwaie, malé chlpaté stvorenie, pomenovné Gizmo. Starostlivosť o tvora zahŕňa tri dôležité pravidlá: chrániť ho pred svetlom, nenamočiť ho a nikdy ho nekŕmiť po polnoci. Pravdaže, ako to býva, pravidlá sa porušia a z Gizma sa „vyliahnu“ zlovestní Gremlinovia. Démonické stvorenia začnú devastovať najbližšie okolie a s vražedným úmyslom, sprevádzaným škrekotavým smiechom, začnú prenasledovať obyvateľov mestečka.
Komediálny fantaskný horor Gremlins z roku 1984 zarobil v kinách 153 miliónov dolárov a pri rozpočte 11 miliónov sa stal sa štvrtým najziskovejším filmom roka. Zaujímavosťou je, že v rovnaký deň bol do amerických kín uvedený ďalší úspešný film, Krotitelia duchov.

Tenisky PUMA All-Pro NITRO v spojení s filmom Gremlins

Tenisky PUMA All-Pro NITRO v spojení s filmom Gremlins

Nezhodný pár topánok vizuálne predstavuje Gizma na jednej a Prúžka (Stripe) na druhej strane, čo má symbolizovať večný boj medzi dobrom a zlom. Dizajn zahŕňa zložité detaily, vrátane hláv na zadnej strane, predstavujúce postavy. Nezhodné farby vyjadrujú rozdielnosť pováh. Topánky sa pýšia výrazným štítkom na jazyku. Spodnú časť zdobia stopy po škrabancoch. Silueta športových All-Pro NITRO zaručuje podporu a pohodlie vďaka materiálu NITROFOAM. Upravená sieťovina na zvršku zvyšuje priedušnosť a flexibilitu. Okrem topánok, kolekcia obsahuje mikinu s kapucňou, tričká a tepláky inšpirované Gremlins, v predaji bude od 8. decembra 2023.

puma.com