Adidas Originals Consortium

Takmer na konci leta Adidas Consortium v spolupráci s prémiovou japonskou značkou Hender Scheme, výrobcom striktne koženej galantérie a obuvi, uvádza celokožené varianty tenisiek Superstar, NMD a Micropacer (bez krokomera).

Najstaršia tenisová obuv Adidasu pretavená do stredne vysokého strihu je posledným tohtoročným počinom Pharrell Williamsa na "sneaker" scéne.

V roku 2005 oslávil Adidas 35. výročie vzniku tenisiek Superstar, kolekciou " Adidas 35th Anniversary", na ktorej sa onoho času spolupodieľali rôzne osobnosti zo sveta hudby, módy a umenia.

Prevedenie retro bežeckých tenisiek z 80/90-tych rokov navrhnuté  francúzskych "Club 75".

Jesenné novinky edície Consortium 2014 -  bežecké topánky Energy Boost a AdiStar Raven 3 pre maximálnu viditeľnosť v nočnom behu.

Adidas Consortium Energy Boost a AdiStar Raven 3 "Glow Zone"

Adidas po dlhšom čase oživuje výberovú edíciu Consortium, v ktorej sa objavujú práve vydané športové tenisky  Primeknit Pure Boost.

Jarno-letnou súčasťou exkluzívnej línie Adidas Originals Consortium, prezentujúcej rôzne kooperačné produkty, sa stávajú taktiež tenisky Micropacer a Official Mid 80s, re-dizajnované streetwearovým duom Undefeated a Neighborhood.

Stránky