Nike Air Force 1 Hi

Šestica dámskych verzií tenisiek Air Force 1 inšpirovaná veľkomestami našej matičky Zeme.

Novodobá modifikácia tenisiek AF 1 z roku 1982 obohatená o medzipodrážkové odpruženie Lunarlon sa prezentuje v niekoľkých nových a nevšedných prevedeniach.

Nike nadviazala spoluprácu s talianskym módnym dizajnérom Riccardo Tiscim, ktorý vytvoril novú fazónu tenisiek Nike Air Force 1 Hi/Mid/Low, spolu s novinku, čižmami Air Force 1.

Nike nekončí s uvádzaním tenisiek, ktorých dizajn je inšpirovaný čínskym (lunárnym) rokom Koňa. V tomto prípade si to odniesli dámske verzie modelov  Air Force 1 Hi a Dunk Hi Sky.

V európskych e-shopoch sa v práve v týchto dňoch dostávajú do predaja textilno-kožené vyhotovenia tenisiek 80-ych rokov: Nike Air Force 1 Low a Air Force 1 Low.

Nike prináša niekoľko textilných či textilno-kožených prevedení tenisiek Air Force 1 Hi/Low, ktorých nosnou témou výzoru je denim.

Nike v tohtoročnej „indiánskej“ kolekcii N7 (predlohou je kultúra pôvodných obyvateľov severoamerického kontinentu) spojila svoje sily s americkým výrobcom vlnených textílii - Pendleton Woolen Mills (PWM).

Stránky