Internetový predajca - Branch 309

Branch 309 je oficiálnym predajcom obuvi viac ako 40-ich rôznych výrobcov (ponuka modelov a značiek závisí od momentálneho stavu skladových zásob) ako sú Converse, Adidas, Timberland, Dr. Martens, Caterpillar a mnohé ďalšie. Obchod sa radí do kategórie “outletových“ predajcov, je súčasťou obchodu Schuh.

Aktualizácia 3/2015: Materská spoločnosť Schuh ukončila činnosť internetového obchodu Branch 309!

Dodacia doba
Doba dodania tovaru do SR  je 5 až 9 dní. Tovar je doručovaný prostredníctvom prepravnej spoločnosti UPC, sledovací kód (tracking code) je súčasťou emailovej správy informujúcej o odoslaní objednávky.

Poštovné a balné na Slovensko (ČR)
Balík – jeden pár obuvi £15, za každý ďalší pár – krabicu £7.5. Počet kusov v objednávke nie je spravidla limitovaný.

Platobné metódy
Debetná platobná (kreditná) karta, internetový platobný systém PayPal. Keďže tovar je doručovaný z  krajiny európskeho spoločenstva – Veľkej Británie, neplatia sa dodatočné colné alebo daňové poplatky.

Branch 309 - eBay a Amazon
Branch 309 ponúka predaj obuvi taktiež  prostredníctvom  britského amazonu a aukčného portálu eBay – ebay.co.uk,  v aukciách  už od  vyvolávacej ceny £0,99, čím sa radí (cenovo) medzi najzaujímavejšie zahraničné obchody s obuvou. Tovar s možnosťou okamžitej kúpy, (Buy it Now) ako aj tovar v aukciách (Auction) je doručovaný  i do SR a ČR.

Pomôcky
Internetový prekladač Google Translate.
Aktualizované 2015

xxxx (neregistrovaný/á)

Majú tam celkom pekné a lacné topánky, ale to poštovné je naozaj drahé.

Quicky (neregistrovaný/á)

Kto uz nakupoval z tohoto obchodu a ake su vase skusenosti?

topobuvadmin
Offline
Naposledy videný/á: pred 18 hod 43 min
Členom od: 30-jan-2011

V pohode e-shop, i ked som v nom  naposledy nakupoval pred asi 2 rokmi, to postovne je vskutu vysoke (cca 18 € za jediny par topanok!), ale i napriek tomu sa tam daju najst cenovo zaujimave kusky, pri ktorych sa to da ozeliet. Podstatne zaujimavejsie su aukcie obchodu na ebay: http://stores.ebay.co.uk/Branded-Footwear-at-Branch309

Prihláste sa alebo zaregistrujte pre odosielanie komentárov