Adidas miCoach Speed Cell - Adidas F50 adiZero

Spoločnosť Adidas predstavila malé digitálne snímacie zariadenie miCoach Speed Cell, rozširujúci doplnok elektronického “trénera“ miCoach (miCoach Pacer, miCoach Mobile, miCoach Connect). Snímač vložený do podrážky topánky alebo uchytený špeciálnym klipom na šnurovaní topánky, zaznamenáva rôzne výkonnostné údaje, ako je rýchlosť, akcelerácia alebo prebehnutú vzdialenosť. Dáta môžu byť nahrávané a spracované do výstupných štatistík a grafoch podľa zadaných parametrov v aplikácii miCoach (iPhone, iPad, PC).
miCoach Speed Cell  vložený do slotu v podrážke, môžu v blízkej budúcnosti využiť iba aktívni vyznávači futbalu a to zatiaľ len v jedinom pripravovanom produkte – v nových modeloch kopačiek Adidas F50 adiZero XTRX SG/FG, TRX FG, ktoré sa objavia v predaji začiatkom decembra. V budúcom roku sa objavia aj ďalšie druhy športovej obuvi s podrážkovým slotom určeným pre miCoach Speed Cell. Kopačky (spolu so snímačom) alebo samostatný snímač si môžete predobjednať napríklad v obchode Sports Direct alebo u autorizovaných predajcoch Adidas-u.

 

Aktualizované 25.11.2011

Komentáre

posledny odstavec si radsej opravte. senzor speedcell bude predajny aj osobytne a je plne kompatibilny so vsetkymi ostatnymi topankami s micoach...

Ďakujem za upozornenie. To že je samostane predajný vyplýva (predpokladám) z článku, obrázkov a samotného odkazu na predajcu.

no hlavne to vyplyva z toho ze pre adidas pracujem :)

Pracuje micoach speed cell len v obuvi alebo sa dá uchytiť napr. niekde na ramene? Ďakujem

Akcelerometer, respektíve senzor miCoach SPEED_CELL je určený iba na obuv (chodidlo).
Technológia miCoach SPEED_CELL.