PUMA LQD CELL Origin AR

Témy: 

PUMA uvádza na trh novú technologickú inováciu LQD CELL, vďaka ktorej by mal byť každý krok stabilný a pohodlný.
Technológia LQD CELL ponúka odpruženie  odvodené od pôvodného šesťhranu CELL z 90.rokov (napr. CELL Endura), použitím mäkšieho a  pružnejšieho materiálu.
LQD CELL je dostatočne všestranný na to, aby fungoval v rôznych dizajnoch topánok, škála produktov s LQD CELL bude zahŕňať  vychádzko-športovú, fitness, bežeckú či basketbalovú obuv.
Mimochodom, LQD CELL je snáď šiestou či siedmou inováciou, respektíve variantom, pôvodného CELL z druhej polovici 90.rokov.
Technológia PUMA LQD CELL sa prvý krát prezentuje v  teniskách LQD CELL Origin AR (Augmented Reality).  Mid-top silueta je pokrytá geometrickým vzorom vytvoreným z QR kódov, ktoré súvisia s daným produktom, iterácia je navrhnutá tak, aby doslova rozšírila realitu.
S aplikáciou PUMA LQD CELL, ktorá je k dispozícii na stiahnutie v App Store a Google Play Store, si užívatelia môžu naskenovať ľubovoľnú z topánok LQD CELL Origin, pre odomknutie rôznych filtrov a  špeciálnych efektov do fotografií alebo videí. V balení tenisiek LQD CELL Origin AR, ktoré je za 130 €, nájdete tiež power banku.

PUMA LQD CELL Origin AR
PUMA LQD CELL Origin AR
PUMA LQD CELL Origin AR