apríl 2014

Zopár dámskych čižiem v akciových cenách, z nemeckého internetového obchodu Javari.

Adidas Attitude Winter - 53 €

Under Armour zahájil sériou bežeckej obuvi UA SpeedForm útok na neotrasiteľné pozície najväčších rivalov Adidas a Nike, prípadne na postavenia ostatných konkurenčných výrobcov.

Under Armour SpeedForm Apollo

Rovnako dámske podpätkové tenisky Dunk Sky Hi  sa prezentujú mierenou obmenou, vhodnou do teplých i keď nie práve horúcich dní.

Moderná technológia spojená s minulosťou, to sú tenisky 80-tych rokov Adidas Campus 80's, ktoré sú namiesto semišového zvršku, prevedené do textilnej formy.

Nike predstavila Air Jordan XX9, v poradí dvadsiaty deviaty hlavný (historicky) model subznačky Jordan.

Jarno-letnou súčasťou exkluzívnej línie Adidas Originals Consortium, prezentujúcej rôzne kooperačné produkty, sa stávajú taktiež tenisky Micropacer a Official Mid 80s, re-dizajnované streetwearovým duom Undefeated a Neighborhood.

Nízkoprofilová verzia tenisiek  Air Jordan 11 Low prichádza opäť v novom vzhľade, v dámskom (detskom) colorway "Turbo Green" a pánskom "Nightshade".

Puma v retro kolekcii "Mesh Evolution" oživuje textilnou sieťovinou celý rad postarších produktov, medzi ktorými nechýbajú ani tenisky Blaze Of Glory.

Najnovšie verzie Nike SB Zoom Stefan Janoski a Nike SB Eric Koston od Nike Skateboarding  sa demonštrujú v textilnom, multifarebnom vyhotovení.

Reebok CrossFit Sprint TR sú najnovším (2014) prírastom série športových topánok "Reebok CrossFit" určených na vysoko záťažové cvičenia.

Stránky